Akce plánované

Každý druhý víkend v měsíci jsou víkendovky a někdy i častěji. Jste srdečně zváni. Více na www.brontosaurus.cz

vybíráme:

 

 

prázdniny:

 

 

 

Zastávka mimo čas

30.06. - 07.07. 2013

Pro rodiče, kteří hledají, jak skloubit koncept líného rodiče, aktivní děti, práci jako hru (a naopak). Pro děti, které se chtějí naučit zajímavě trávit čas v přírodě i jinde. Ne nabitý program od rána do večera, ale zastávka-přestávka, kdy se čas zastaví a zkoumá sám sebe.

 

 

Zastávka (Stillstand) – oživování zaniklé osady

11.07. - 21.07. 2013

Příchod na Zastávk na podzim 2012 m.jpg

Jesenicko nabízí otevřít svá tajemství lidem, kteří mají otevřené srdce. Užijete si poutnického putování krajinou, setkávání se s lidmi, tvoření a experimentování, ale také život v nádherné lokalitě zaniklé horské osady v Rychlebských horách. Vedle zážitků z cest, různých aktivit a her tak pomůžete svou prací krajině i hezkému projektu. Naše akce Vám nabídne jak poznávání zajímavých míst i lidí, tak i zkušennosti, které Vás posunou dál a obohatí.

 

Naruby

19.08. - 29.08. 2013

Obleč si ponožku naruby. Otiskni se do krajiny Rychlebských hor. Objev místa, na která se zapomnělo. Pořádně vyplázni jazyk. Ochutnej, co tě zrovna napadne. Rozchechtej se, zpívej, běhej, sni. Vnímej sebe, seznam se s nimi. Hraj si a tvoř.Bourej barikády, překračuj hranice. Zkus to jinak, naruby!